З 1 по 30 листопада 2010 року бібліотека-філія №2 проводить акцію «Молодь проти наркоманії та СНІДу» для учнів 8-11 кл.
На акції були присутні 21 учень 8 класу школи №28.
Будь-яка школа може прийняти участь у акції та поспілкуватися зі спеціалістами.
На даному заході демонструється фільм «Мрія», який показує життя двох наркоманів та трагічну смерть дівчини від наркотиків.


Дівчина помирає, так і не втіливши свою мрію у життя. Після фільму відбулося активне обговорення фільму і подій, які там трапилися. Вразило те, що діти, не дивлячись на свій вік, зрозуміли сенс даного фільму і зробили певні висновки. Кожен висловив свою думку про вживання наркотиків та їх небезпеку. Ділилися своїми життєвими історіями, спеціалісти БФ «Інсайт» намагалися коментувати слова дітей і пояснювати питання, які незрозумілі дітям. Далі перейшли на більш позитивні питання і обговорили мрії та бажання наших учасників. Тут прозвучали мрії про міцну сім’ю, про досягнення у спорті, мрії про подорожі та хорошу роботу.
Також було багато запитань про тютюнопаління та алкогольну залежність, так як все тісно взаємопов’язано та має негативний вплив. Діти були зацікавлені у обговоренні і мали непідробний інтерес.
Дана акція проводиться щодня для школярів та класних керівників, тут також є можливість взяти книги про дану проблематику та брошурки.
Організатори акції розмістили плакат, де діти можуть залишати свої коментарі та побажання.
Після акції ми підвели підсумки і зрозуміли, що чим частіше ми говоримо про проблему, звертаємо на неї увагу, тим більше діти задумуються про наслідки і роблять власні висновки.