Шановні колеги!

Черкаській інформаційно-ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД запрошує медичних працівників ВІЛ-сервісних НУО та медичних закладів для участі в одноденному тренінгу на тему «Зменшення стигми та дискримінації до уразливих груп серед медичних працівників».

Тренінг проводиться в рамках проекту «Цінуй своє життя», який реалізує благодійний фонд «Інсайт» за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», з метою надання технічної допомоги представникам організацій-партнерів.

Захід відбудеться в м. Черкаси 25 червня 2014 р. за адресою м. Черкаси, проспект Хіміків, 62 ЧОНД (каб. психолога, 2 поверх). Якщо співробітники Вашої організації мають бажання взяти участь у тренінгу, їм необхідно заповнити анкету учасника тренінгу та відправити її на адресу fund@insight.org.ua, ck.insight@gmail.com  або на факс  /0472/ 63-85-10 до 18.00 11 червня 2014р.

Зауважте, що відбір на тренінг відбуватиметься на конкурсній основі.

Надіслані анкети будуть розглянуті, а результати відбору будуть повідомлені потенційним учасникам не пізніше 13 червня  2014 р.

Початок тренінгу 25 червня  2014 року о 10.00. Завершення тренінгу 25 червня о 17:00.

Детальний порядок денний буде наданий на початку тренінгу.

У разі виникнення питань, ви також можете зв’язатися з нами за телефонами 63-85-10

(контактні особи – Герасименко Елеонора, Крамарь Олена)

Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з пред’явленими проїзними документами.