Київський МІРЦ розпочинає прийом заявок на участь у трьохденному тренінгу для тренерів «Зменшення ризиків інфікування у процесі виготовлення та розподілу наркотичних речовин». Тренінг проводиться громадською організацією «СОЦІУМ-ХХІ» в рамках проекту «Київський інформаційно-ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Тренінг розрахований на тренерів, які співпрацюють з проектами зменшення шкоди та іншими організаціями, які працюють в сфері профілактики ВІЛ/СНІДу.

Тренінг відбудеться 4-6 березня 2014 року в приміщенні Київського МІРЦ за адресою: Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, кімната 206.

Тренер: Світлана Гайдук – Донецький обласний благодійний фонд «Оберіг».

Якщо Ви бажаєте взяти участь в тренінгу, Вам необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланнямhttp://bit.ly/1lCJALn. Кінцевий термін подання заявки на участь – 13 лютого. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Про результати відбору на тренінг ми повідомимо потенційних учасників не пізніше 19 лютого.

Проживання та харчування учасників забезпечуються Київським МІРЦ. Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з наданими проїзними документами, проте лише за умови наявності квитка в обидва боки. Зверніть увагу, що проїзд СВ не буде відшкодовано.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до Юлії Дунаєвської за телефоном 097 669 41 37 або електронною поштою j.dunayevska@gmail.com.