Всі ми – і чоловіки, і жінки, незалежно від обставин стаємо заручниками свого поганого настрою … Воно затьмарює наше життя і стирає з осіб усмішки, застигаючи похмурої зморшкою упоперек чола. Ми твердо крокуємо чорним і білим смугах свого життя, але, потрапивши на чорну, поспішаємо залишити її позаду …

І як же швидше перескочити на заповітну білу смугу, якщо вам здається, що на чорній ви застоялись?
Існує багато різних способів впоратися зі своїм поганим настроєм, але ми не будемо перераховувати всі. Тим більше, що у жінок, як і в чоловіків, є свої суто “жіночі” методи боротьби з поганим настроєм. Ось саме про них і піде мова!
1. Покупки – Сподіваюся, кожна жінка зрозуміє, чому саме цей спосіб я поставила на перше місце? Адже ніщо так не радує жінку, як покупки! Хоча для жінки швидше важливий сам факт придбання, ніж товар. Це не обов’язково має бути нова спідниця або дорогий комплект нижньої білизни, цілком можна обмежитися і помадою або зовсім який-небудь дрібничкою, і на серці стане веселіше. Хоча не варто заперечувати якусь взаємозв’язок між вартістю покупки, масштабом проблеми і фінансовими можливостями пригніченою. Якщо хмара, затмившая сонце, стає загрозливих розмірів, а життя зблякла фарбами, тоді, звичайно, однією помадою не обійдешся … Доведеться закупити цілий арсенал косметики, щоб її знову прикрасити!
2. Похід до перукарні – Це найбільш небезпечний і підступний спосіб! Багато психологів взагалі не рекомендують відвідувати перукаря в поганому настрої, тому що про своє рішення (зопалу отстрічь чубок або змінити довжину волосся) ви можете потім гірко пошкодувати, і тоді ваш настрій зіпсується ще більше. Тому раджу вам не піддавати свою зачіску кардинальних змін, а зробити укладання, манікюр або професійний макіяж. Ви відчуєте себе гарною, а значить збройної проти будь-яких життєвих негараздів. Захоплені погляди перехожих викличуть на вашій особі довгоочікувану посмішку. У такій “бойової” готовності ви з легкістю переступите своїми каблучками чорну смугу і підете на зустріч новим враженням!
3. Сльози – Ну хто ще може дозволити собі саме так боротися з поганим настроєм, якщо не жінка? Іноді достатньо “пустити” сльозу, щоб позбутися від своїх негативних емоцій. Просто дати їм вихід. Для цього цілком підійде будь-яке кіно з трагічним фіналом, а ще краще знайти собі “жилетку”, в яку можна було б поплакатися. Вимовити, ви відразу помітите, наскільки вам полегшало. Адже розповідаючи про свої проблеми, ми тим самим егоїстично перекладаємо їх частину на плечі сопережівателей і, чим їх більше, тим швидше ваше поганий настрій зникне разом зі сльозами на очах. Але якщо ви приховуєте справжню причину свого розлади від близьких, то приводом його “виплеснути” може послужити і поламаний ніготь, і пригоріла молоко, і брудний кіт на вашій чистій постелі, та що завгодно! Головне, щоб вас пошкодували, вислухали, зрозуміли.
4. Шоколад – Сльози не полегшили ваших страждань, а смуток-туга, як і раніше з’їдає вашу душу? На допомогу приходить шоколад. Цей продукт давно завоював найміцніші позиції у боротьбі зі стресом, особливо серед жінок. Адже так приємно поєднати приємне з корисним! Виявляється, не тільки речовини, що входять до складу шоколаду благотворно впливають на нашу психіку, а й його солодкий аромат! Він знімає роздратування, повертаючи нам душевну рівновагу. Але варто розрізняти дію молочного та чорного шоколаду. Так, якщо ви хочете насамперед розслабитися, то вибирайте молочний шоколад, що містяться в ньому природні транквілізатори заспокоять вашу нервову систему, піднімуть настрій і допоможуть справитися з безсонням. Зовсім інша справа, якщо ваша мета – збадьоритися, тоді вибирайте чорний. Він зніме втому і підвищить вашу працездатність за рахунок тонізуючого дії теоброміну. Таким чином, милі дами, ваше життя здасться вам набагато солодше, якщо ви додасте в неї пару плиток шоколаду!
Перш ніж перейти до завершального етапу боротьби з поганим настроєм і нудьгою, хочу сказати, що головне – не ставати заручницею власного настрою, не піддаватися цього сумнівного задоволення – жаліти себе і сумувати. Нехай вам допоможуть в цьому такі приємні дрібниці, як ароматна кухоль чаю, а може бути, гаряча ванна, улюблена книга чи серіал, ваш домашній вихованець і квіти, якщо ви захоплюєтеся шиттям або в’язанням – це теж заспокоїть ваші нерви. Загалом, не нехтуйте своїми захопленнями, наповнюйте життя маленькими радощами і вона стане світліше!
5. Секс – Це той самий фінальний спосіб, який практично позбавляє сенсу всі попередні … Тут не потрібно багато слів. Якщо у вас є можливість негайно їм зайнятися – можете сміливо відкинути вишивку хрестиком, в’язання гачком та інші милі дурниці … віддавайтеся у владу цього “ліки” і ваше життя заграє зовсім іншими фарбами!

Автор: Ксенія Морська