Ви втратили контроль над власним життям? Весь час забирає робота і виконання різноманітних обов’язків? Потрібно навчитися ефективно використовувати час і не забувати виділяти його для себе особисто. Якщо цього не зробити, то ви станете безпорадні і навіть не зможете зрозуміти, на що пішов прожитий день. Наведені поради, допоможуть вам зрозуміти як оптимальніше і ефективніше провести день, щоб знайти вільний час на особистий розвиток.

Скористайтеся часом під час поїздок.

Час, що проведений в дорозі на роботу, можна використовувати в своїх цілях. Яким чином його використовувати, залежить від того, чим ви їдете. Якщо це громадський транспорт, то можна почитати цікаву для вас книжку. Якщо ви за кермом автомобіля, то можна слухати аудіокнигу, чи навчальний курс, наприклад іноземної мови. У громадському транспорті також можна прослуховувати аудіоконтент, якщо його напередодні записати на плеєр. Сьогодні різноманітні курси і книги продають за доступною за ціною, а деякі з них можна знайти і безкоштовно. Вибір досить широкий і здатний задовольнить будь-які бажання.

Робіть паузи між виконаннями завдань.

Не потрібно відразу приступати до виконання наступного завдання, ледь закінчивши попереднє. Важко відразу переключитися на інше завдання і продовжувати працювати ефективно. Дайте вашому мозку час на переключення. Цю паузу, навіть якщо вона невелика, можна використовувати особисто для себе. Відкиньте всі попередні думки і трохи розслабтеся, помедитуйте. Це дозволить вам більш ефективно включитися у новий процес роботи.

Пам’ятайте про цінність ранку.

Ранок – це найзручніший час, який можна використовувати для себе. В цей час ніхто вам не подзвонить, мінімум сторонніх шумів і відволікаючих чинників. Виділіть собі час до сніданку для занять медитацією або гімнастикою. Такі завдання легко виконуються в ранкові години досить і дають позитивний заряд на весь день.

Ваш час має належати тільки вам.

Забудьте про мобільний телефон, та й про звичайний теж, на той час, який по праву має бути вашим. Вимкніть їх у вільний час, інакше є ризик, що подзвонить ваш шеф і попросить виконати те, чи інше доручення.

Використовуйте свій час на себе.

Отримавши, нарешті, вільний час, ми часто бездумно його розтрачуємо перед телевізором. Це заняття не принесе ніякої користі. Використовуйте цей час для творчого зростання. Займіться оздоровленням свого організму. Це принесе вам радість і створить передумову для того, щоб викроїти ще більше особистого часу в майбутньому. Провівши час з користю, ви відчуєте що добре відпочили і будете почуватися задоволеними.

Джерело: drive-to-wealth.ru