ПУНКТ оголошує конкурс на кращий блог!

Переможець конкурсу ГАРАНТОВАНО отримає 50 гривень!

Ти творча особистість і маєш власний погляд на події, що відбуваються навколо? Тебе цікавлять різні теми, про які хочеш усім розповісти? Маєш безліч неймовірних життєвих історій? Тоді цей конкурс для тебе!

Умови конкурсу: -   Конкурс проходить кожного вівторка тижня.

Конкурс є безстроковим.

Конкурс стартує 4 лютого 2013р.

Початок прийому блогів вже зараз!!! - 

 У конкурсі беруть участі творчі роботи – блоги активних та креативних громадян України.  Блог, що бере участь у конкурсі – це текст, який складається із мінімум 1500 знаків та розкриває, описує, констатує якусь цікаву подію, явище тощо. Блог є авторським твором, що відображає тільки позицію автора цього блогу.

  Для участі у конкурсі автори надсилають свої блоги до 24:00 кожного понеділка тижня на поштову скриньку редакції ПУНКТу punct.contact@gmail.com. Блог вважається прийнятим редакцією, якщо автор блогу отримав повідомлення від редакції про те, що блог прийнятий.

 Конкурс вважається розпочатим після викладення всіх блогів, що надійшли на електронну адресу редакції та відповідають умовам конкурсу, о 9:00 наступного вівторка та триває до 24:00 цього ж дня.

 Переможцем конкурсу стає  блог, що набрав найбільшу кількість “лайків” на сайті punct.com.ua (під блогом) станом на 24:00 того ж дня, коли цей блог був опублікований на сайті. При підрахунку кількості “лайків”, враховується також кількість перепостів блогу зі сторінки вконтакті http://vk.com/punct_ck_ua -  Блог, крім власне тексту, може містити в собі відео, аудіо, фото чи графічний додаток. Про розміщення такого додатку в тексті блогу автор повідомляє в електронному листі разом з власне блогом та додатком. У темі листа автор зазначає “На конкурс”, а також вказує назву блогу та прізвище чи псевдонім: “На конкурс_Про літо_Іванов” . За бажанням автора, редакція зберігає в таємниці інформацію про автора блогу, яка стала відома редакції в ході проведення конкурсу.

 Надіслані блоги не вичитуються та не редагуються редакцією.  Редакція ПУНКТу залишає за собою право відмовити учаснику в участі в конкурсі, якщо надісланий ним блог містить нецензурну лексику, порочить честь і гідність громадян України,  містить заклики спрямовані на розпалення ворожнечі та ненависті, у будь-який спосіб паплюжить Конституцію України, Закони України чи за наявності інших підстав. Редакція ПУНКТу не несе відповідальності за думки, погляди чи іншу інформацію, що автор використав у своєму блозі. Редакція ПУНКТу залишає за собою право змінювати умови конкурсу, про що редакція заздалегідь публічно повідомляє на сайті та в соцмережах.

 

 Джерело: http://punct.com.ua/news/zaroblyaj-na-punkti/

                                                           Молодіжний новинний портал Пункт