Всесві́тній день боротьби́ про́ти туберкульо́зу відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.
Однією з основних причин стрімкого поширення епідемії туберкульозу в Україні є необізнаність, непоінформованість громадян щодо шляхів уникнення цього захворювання, важливості його своєчасного лікування та профілактики у повсякденному житті.
Саме тому одним з невідкладних заходів подолання епідемії туберкульозу у Загальнодержавній програмі протидії захворюванню на туберкульоз визначено удосконалення системи інформування населення з питань профілактики і лікування туберкульозу, проведення просвітницької роботи серед громадян України.
Драбівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21 березня 2014 року проведено вуличну акцію «Туберкульоз виліковний,  вчасно звернись до лікаря !» на території населених пунктів 15 виконкомів сільських та  селищних рад. У ході означеного заходу фахівцями із соціальної роботи проводилися бесіди про туберкульоз, шляхи інфікування, симптоми, лікування та шляхи недопущення захворювання на туберкульоз. Також надано інформацію, куди необхідно звертатись у разі виявлення симптомів хвороби та скеровано населення до проходження медогляду для профілактики та раннього виявлення захворювання.
Інформаційно-просвітницькою роботою охоплено 267 осіб та роздано буклети, листівки інформаційного характеру.
Джерело: http://www.drabiv-rda.org.ua