26 вересня 2007 року за ініціативою організацій, які займаються питаннями репродуктивного здоров’я, вперше відзначили Всесвітній День контрацепції (WorldContraceptionDay). Всесвітній День контрацепції – це довгострокова кампанія, направлена на усіх жінок та чоловіків репродуктивного віку. Її мета – зниження високого рівня незапланованої вагітності, а також привернення уваги суспільства до необхідності планування сім’ї.

Сьогодні існує велика потреба в розширенні знань з питань контрацепції серед молодих людей віком від 15 до 25 років. Важливо надати їм необхідну інформацію саме в цьому віці, так як їх сексуальна та репродуктивна поведінка може накласти відбиток на все життя.

В цей день по всьому світу проходять різні заходи – освітні акції, благодійні концерти, флешмоби.

       26 вересня 2012 р. у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького Благодійним фондом “Інсайт” буде проведена освітньо-профілактична акція до Дня контрацепції серед студентів 1-5 курсів. Студенти матимуть змогу поговорити про контрацепцію та її роль у житті молоді з лікарем гінекологом-ендокринологом, взяти участь у вікторині, розіграти рольові сценки, створити колаж на тему «Мій ідеальний партнер», а також взяти участь у виставці тематичних плакатів. Серед студентів будуть розповсюджуватися інформаційні буклети та презервативи.

 Долучайтесь до нас та пропонуйте свої ідеї і ми допоможемо їх втілити!