5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів, що допомагають на безоплатній основі всім людям, які цього потребують.

Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

БФ “Інсайт” має чудовий арсенал волонтерів. Ці люди завжди з готовністю відкликаються на допомогу, добре зарекомендовують себе у різних. Видно, що волонтери зацікавлені у наданні допомоги та роблять це із вірою в те, що кризові ситуації зміняться на краще.

Відкриті, активні, ініціативні, творчі та просто веселі люди – це наші волонтери. Особливо хочемо виділити студентів ЧНУ (кафедру соціальної роботи та соціальної педагогіки), які завдяки волонтерству  напрацьовують ще й практичний досвід, а майбутнім соціальним працівникам та педагогам це важливо, адже слід стикатися із соціальними проблемами, аби навчитися їх попереджувати та запобігати.

Дякуємо всім, хто хоч раз приймав участь у наших заходах та допомагав нам створювати позитивний настрій іншим людям.

Ми цінуємо ваш вклад, ваше завзяття та відданість.

Бути волонтером – це прекрасна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Тому бажаємо вам отримувати від волонтерства тільки задоволення та радість.

А тому, хто ще не в нашій команді – ласкаво просимо!!!