У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. До численної армії таких працівників належать і соціальні працівники ВІЛ-сервісу. Тисячі людей відчувають їх турботу, увагу і доброзичливість, бо вони щодня допомагають їм справитися з нелегкими життєвими обставинами.  Праця  соціальних працівників сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі вони небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави.І в чому б не полягала робота соціального працівника, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Благодійний фонд «Інсайт» бажає вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Традиційно благодійний фонд «Інсайт» відзначає день працівників соціальної сфери, дякуючи усім соціальним працівникам за їх відданість та готовність допомогти у будь-який час. Це маленьке свято допомагає відчути тепло та доброту людей, які, не дивлячись на проблеми та труднощі у роботі, залишаються людяними та милосердними.

Дякуємо усім соціальним працівникам за те, що вони є!