Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс дослідницьких пропозицій для реалізації досліджень на регіональному рівні в сфері ВІЛ/СНІД.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Технічна допомога в сфері моніторингу та оцінки та ефективного використання даних» (МЕТІДА) за фінансування Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC, Атланта, США), з метою отримання дослідницьких пропозицій для реалізації досліджень на регіональному рівні. Експертна та фінансова підтримка буде надана дослідницьким проектам регіонального рівня, що будуть розціненими експертною комісією та МРГ з питань МіО як такі, що є затребуваними, актуальними та інноваційними для кращого розуміння епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в регіоні (чи загалом Україні) та ефективності заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

У рамках конкурсу Проект МЕТІДА планує відібрати 3 (три) дослідницькі пропозиції місцевих громадських організацій чи індивідуальних дослідницьких команд, що зацікавлені вивченням питань епідеміологічного процесу серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ, поданих у відповідь на цей запит. Рішення про підтримку дослідницьких пропозицій буде прийнято за результатами представлення на Національній МРГ з питань МіО.

Заявки для участі у конкурсі приймаються до 25 листопада 2013 року на електронну пошту: Ikonnikova-Skutsenya@aidsalliance.org.ua із зазначенням «На конкурс дослідницьких пропозицій» у темі повідомлення.

Прийнятний пакет документів заявки повинен містити:
Дослідницьку пропозицію українською, російською чи англійською мовами;
орієнтовний бюджет та опис бюджету (в форматі додатку №2);
резюме ключових дослідників проекту.

Повний текст оголошення, а також форму заявки можна завантажити з веб-сайту МБФ «Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні»: http://www.aidsalliance.org.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/tenders/prog.htm

Веб-сайту Громадського Простору: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=2109858

Веб-сайту ГУРТу: http://www.gurt.org.ua/news/competitions/19896/

Детальну інформацію щодо умов конкурсу дивіться на сайті Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні:

http://www.aidsalliance.org.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/tenders/prog.htm