З 29 травня по 1 червня 2012 року в Київській області відбувся III Форум соціальних працівників, які працюють в  програмах  профілактики для уразливих груп населення, догляду та підтримки людей які живуть з ВІЛ. 

В Форумі прийняли участь більш як півтори сотні людей з  усіх  куточків  України, які працюють в соціальній сфері.  Я дуже задоволена тим що мала можливість стати учасником цієї зустрічі.

Проведення такого масштабного заходу сприяло мобілізації та згуртуванню спільноти соціальних працівників, формуванню професійної ідентичності та взаємопідтримки.

Учасники Форуму мали можливість   обмінятися досвідом щодо інноваційних та ефективних технологій соціальної роботи із окремими цільовими групами населення, поділитись успішним досвідом з залучення коштів на місцевому рівні та провести майстер-класи.

В рамках заходу передбачалось не лише підвищення кваліфікаційного рівня соціальних працівників, а й також було цікаво організоване дозвілля учасникам Форуму.

Родзинкою  III Форум соціальних працівників став квест, в якому змагались в спритності, згуртованості, та швидкості мислення 7 команд, учасники яких не на словах а на ділі показали високу результативність групової взаємодії та командної роботи. Перемогу здобула команда « Амозанки», учасниці якої представляли міста: Черкаси, Бровари, Чернігів та Вінниця, вони виконали всі завдання квесту у рекордний час – 40 хвилин! Враховуючи те що команди були сформовані безпосередньо перед початком гри, і її учасники познайомились лише за 30 хвилин до старту, можна стверджувати що рівень налагодження взаємодії в команді відбувся миттєво і дуже результативно.  Тому як соціальні працівники – це особливі люди, які здатні знайти спільну мову з будь якою людиною в будь якій ситуації. Особливо приємним було те що всі 7 команд отримали заохочувальні подарунки, а призові місця були відзначені тортом і цукерками.

 Ще однією прикрасою Форуму став конкурс « Етичний кодекс соціального працівника»,  в якому були представлені 5 творчих робіт з різних регіонів України. Перемога в цьому конкурсі  визначалась шляхом відкритого голосування учасників заходу, виконавці найкращих  робіт отримали у подарунок сумки, футболки і календарі  з логотипом Форуму.  Робота на Форумі постійно чередувалась у своєму спрямуванні  з інтелектуального розвитку на творчий. Завдяки цьому всі учасники заходу мали можливість цікаво і з користю провести чотири чудових дні в мальовничому місці біля Дніпра, опанувати ази живопису та майстерства виготовлення вітальних листівок. Також можна було стати учасником навчаючих або дискусійних клубів за різними тематиками.

Завдяки участі в III Форум соціальних працівників я познайомилась з цікавими людьми, набула нових знань, отримала особливі навики які знадобляться мені у моїй подальшій роботі. Я дуже вдячна організаторам цього заходу за проведення такої кропіткої роботи!

Проценко Людмила, учасниця lll Форуму соціальних працівників

БФ «Інсайт»