30 жовтня 2014 р. в прес-центрі ЧОДА відбулася зустріч на тему «Ефективні форми та методи best spy android app paid роботи з батьками для профілактики ризикованої поведінки серед дітей та молоді». install iphone spy software Організатором зустрічі виступив благодійний фонд «Інсайт», який зібрав небайдужих активістів задля обговорення нагальних питань профілактичного спрямування. На зустрічі були представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей ЧМР, управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА, служби у справах дітей ЧОДА, СКВІ УДПтС України у Черкаській області, журналісти ЧОДТРК «Рось», БФ «Інсайт».

Учасникам було запропоновано переглянути декілька відеороликів, у яких продемонстровано те, як діти копіюють поведінку своїх батьків, як діти підпадають під вплив ровесників та оточуючих, а також, як дітям не вистачає уваги батьків. Ролики викликали надзвичайно бурхливу реакцію та обговорення серед учасників, адже досить вдало показали проблеми, через які потерпають діти.

Кожен з учасників не залишився байдужим та прокоментував дані відео – дійсно, саме через поведінку та байдужість батьків діти залишаються сам на сам зі своїми проблемами та потрапляють у ризиковане середовище.

Також обговорили питання щодо існуючих форм і методів роботи в сфері профілактики негативних явищ в з дітьми та батьками. Учасники поділилися досвідом роботи своїх служб та центрів, а також розглянули як проводиться профілактична робота у школах. Підводячи підсумки, учасники визначили, що не вистачає роботи саме з батьками, яких копіюють їхні діти та часто стають на ризикований шлях. Яким же чином можна проводити роботу з батьками:

1 – педагогічна просвіта батьків

2 – залучення їх до виховної роботи

3 – підготовка молодого покоління до дорослого життя

При обговоренні пропозицій щодо покращення how to track a cell phone with gps for free роботи з батьками із залученням недержавних організацій учасники визначили, що необхідна http://aloeverahealthproducts.net/h7j-iphone-app-that-u-can-spy-and-listen-in тісна співпраця державного апарату та недержавних організацій. Було б надзвичайно актуальним створення центру допомоги батькам з дітьми, а також слід привернути увагу на роботу з батьками щодо усвідомленого батьківства та виховання дітей.

Наша увага – це найкраща профілактика!!! – під таким гаслом відбулося завершення зустрічі.

DSCN1787

 

DSCN1789