З 28 вересня до 1 жовтня у Києві, у межах діяльності Міжнародного Благодійного Фонду «Здоров’я українського народу» розпочинає свою роботу «Вечірня школа фандрейзерів». Провідні фахівці України 4 дні проводитимуть майстер класи з питань залучення ресурсів у межах проектної діяльності організацій.

Проект «Вечірня школа фандрайзерів» розроблений для працівників громадських організацій, головних лікарів та усіх, хто цікавиться методологією і правилами залучення ресурсів.
Завдяки серії тренінгів учасники навчаться: планувати фандрайзингові кампанії та благодійні заходи, писати мотивуючі листи спонсорам, вести переговори з благодійниками, формувати бюджети, готувати проекти та ін.
Організатори мають надію, що «Вечірня школа фандрайзерів» стане щомісячним проектом, який допоможемо ініціативним управлінцям реалізовувати суспільно-корисні проекти.
За додатковою інформацію і з питань реєстрації звертайтеся до Марії Сорокіної за тел. 044 353 71 00, e-mail: sorokina@nmp.org.ua

Програма:

1-й день. «Вступне слово. Знайомство» «Де взяти гроші? Ділова гра “Містечко”» «Чому люди дають гроші?» «Чудодійні листи» «Підведення підсумків».
2-й день. «Фандрейзингові волонтерські кампанії» «Благолійні аукціони і лотереї» «10 інформаційних приводів у залученні фінансування і 4 рівні повідомлень» «Спонсорський пакет».
3-й день. «Готуємо проект донорам» «Проблеми і потреби: 3 прояви і 3 критерії відбору» «Мета і завдання» «3 рівня результатів» «Бюджет і фінансова життєздатність».
4-й день. «Успішний фандрейзер» «Плануємо фандрейзинову кампанію» «Переговори у фандрейзингу» «Підсумок навчань. Консультування учасників»

Контакти
Марія Сорокіна

Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу»
sorokina@nmp.org.ua
044 353 71 00
http://www.healthup.com.ua/
Інформація використана з Рескрсного центру ГУРТ
(на www.gurt.org.ua)