Обласний протитуберкульозний диспансер потребує допомоги. Дитячому відділенню необхідні меблі. Шафи та ліжка, виробництва ще Радянського Союзу, розсипаються на очах. Тумбочки взагалі відсутні. На умеблювання відділення у диспансера бракує коштів. Тим часом тубінфіковані діти сподіваються не лише на ефективне лікування, а й на комфортні умови в палатах, які подекуди на півроку стають для них другим домом.

Держава фінансує харчування, централізовано постачаються медпрепарати. Але на господарські потреби гроші майже не виділяються. Головний лікар каже: медперсонал навіть власними силами косметичний ремонт робить. 6 років тому вдалося замінити склопакети на вікнах. Облаштували ванну кімнату, тримають в порядку ігрову. Про більш комфортні умови для маленьких пацієнтів тільки мріють.

У суботу, 29 березня черкаські благодійники організовують у торговельно-розважальному центрі «Дніпроплаза» на Митниці благодійний концерт, під час якого хочуть зібрати кошти для допомоги дитячому відділенню обласного тубдиспансеру. Захід розпочнеться о 10.00. Організатори просять черкащан не залишитися байдужими і підтримати малечу, хвору на туберкульоз.

Цієї суботи на черкасців чекають:

- смаколики від агенства “Пікнік”

- веселі розваги з аніматорами від клубу “День народження”

- драйвові брати Мандрикові

- східні танці від найчарівніших красунь

- талановиті вокалісти, та танцюристи нашого міста

- аквагрим

- майстеркласи

- гарний настрій.