4-6 вересня 2013 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України на базі Національного авіаційного університету відбувся перший Всеукраїнський фестиваль молоді. Представники структурних підрозділів Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, лідери молодіжного руху, студентських та громадських організацій усіх регіонів України обмінялися досвідом успішної реалізації молодіжної політики держави.

 

Всеукраїнський фестиваль молоді – перший масштабний український захід, на якому були порушені питання соціально-економічного становища молоді в Україні. Це своєрідний діалог молоді з органами влади. Результатами роботи фестивалю стали напрацювання пропозицій до Президента України та Кабінету Міністрів стосовно внесення змін до нормативно-правових актів у визначеній сфері правового регулювання.

 

Протягом трьох днів учасники фестивалю мали можливість долучитися до роботи секцій, де обговорювалися актуальні проблеми молоді; відвідали виставки-презентації кращих проектів у сфері державної молодіжної політики; взяли участь у роботі спортивної локації тощо.

5 вересня на території головної спортивної арени країни відбувся футбольний матч на Кубок НСК «Олімпійський» між збірною учасників фестивалю та командою народних депутатів України.

Надзвичайно вразила учасників поїздка до Державного музею авіації, де була проведена цікава екскурсія та проходив мистецько-масовий захід «Майбутнє належить молодим».

Також на фестивалі був проведений флешмоб за участю всіх учасників, який закликав до здорового способу життя та активності.

Цей фестиваль зібрав дійсно достойних молодих лідерів, здатних приймати рішення та вирішувати актуальні проблеми. Захід був наповнений енергією та прагненням змінити становище молоді в Україні.

На закритті фестивалю міністр молоді та спорту пообіцяв проводити такий фестиваль раз на рік, адже майбутнє належить молодим і всі напрацювання учасників будуть розглянуті та взяті до уваги.