26 жовтня 2011р.  представники  ВІЛ-сервісних організацій зібралися на робочу зустріч по питанням партнерства. На зустрічі учасники обговорили поняття партнерства, принципи та особливості партнерства. До уваги взяли організації м. Чернігова. Також визначили основних партнерів у сфері ВІЛ/СНІДу та форми і методи роботи. Учасники зазначили, що обов’язковими партнерами мають бути освіта, міліція та ЗМІ. До принципів партнерства віднесли цільове фінансування програм, взаємну вигоду, регулярні зустрічі, обмін інформацією, проведення спільних акцій, навчання фахівців, обмін досвідом та взаємодопомогу. Також учасники проговорили особливості партнерства – це довіра, загальна ціль, цільове фінансування, обмін досвідом та інше.

Досить актуальним для учасників зустрічі виявилося обговорення можливих труднощів у партнерстві та вибір партнерів.

Також учасники обговорили механізми налагодження партнерських відносин та визначили загальні рекомендації щодо процесу налагодження та підтримки партнерських відносин.

Наприкінці зустрічі учасники вирішили розібрати такі питання: активізувати роботу із ЗМІ; залучити до співпраці заклади освіти та продумати механізми покращення партнерства; провести ревізію партнерських відносин між організаціями.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері та партнерському настрої.