VI фестиваль-конкурс студентських сімей відбувся в Черкасах 19 грудня. Захід проводиться за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром та міським Будинком культури ім. І. Кулика для студентів вищих навчальних закладів м. Черкаси та області.

Розповісти романтичну історію знайомства, похвалитися «сімейним» талантом та позмагатися з іншими закоханими парами зібралися студенти із черкаських та уманських ВНЗ.

Участь у конкурсі взяли шість студентських пар: представники Уманського державного педагогічного університету ім.. П. Тичини, Східноєвропейського університету економіки та менеджменту та Черкаського державного технологічного університету.

 

Конкурсанти боролися за першість, креативно представляючи свою пару, освідчуючись у коханні, демонструючи талант, здаючи «іспит» зі знання одне одного та умінні імпровізувати й танцювати в парі.

- Приємно, що такі конкурси мають підтримку, адже вони наголошують на святості сім’ї, дозволяють парам дізнаватися більше, цінувати й довіряти одне одному, дає можливість підсилити почуття пари. Я приємно вражений підготовкою учасників. Наскільки оригінальні, творчі та, найголовніше, щирі їхні виступи й презентації, – ділиться враженнями директор Молодіжного ресурсного центру Віктор Велівченко.

За результатами конкурсу перемогу у конкурсі здобули Килимистий Максим та Лимар Оксана, студентська пара Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Друге місце – Крикун Сергій та Хапіна Наталія, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, третє – Шпак Богдан та Попова Інна, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини.

Приз глядацьких симпатій та перемогу у номінації «Романтичні» отримали Панов Дмитро та Недоступ Руслана, Черкаський державний технологічний університет. Найкреативнішими стали Слободянюк Юрій та Половка Олена, , Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини Найелегантішими – Лапуренко Владислав та Колбухова Ольга, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту

У рамках заходу всім переможцям вручено дипломи та цінні подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Джерело:  http://provce.ck.ua