«Майбутнє Черкас» – так називається  унікальний фотопроект,  який ініціює в нашому місті талановитий фотограф, психолог, власник фотостудії ArtBader, організатор багатьох фотовиставок, – Олексій Бадер.  До речі, над кожною зі своїх робіт майстер працюватиме із застосуванням дивовижної техніки фототерапії.  Представити  фотовиставку «Майбутнє Черкас» Олексій Бадер планує на День міста, який цьогоріч перенесено на вересень.
– З одного боку,  я зберігаю для людей ту неповторну мить, в якій вони знаходяться саме зараз. З іншого – допомагаю зупинитись і замислитись над собою, розібратися в своєму стані та емоціях за допомогою фотографії. Внутрішній світ людини для мене є найголовнішим у фотографії, – зауважує майстер.
Зараз триває прийом заявок на участь у фотопроекті «Майбутнє Черкас».

– Кожна молода людина, яка живе у Черкасах, може взяти участь у цьому проекті. Відкрито набір для усіх бажаючих, з яких буде відібрано 20 учасників (дітей і молоді). Саме з  ними безпосередньо працюватиму, створивши серію портретів, в контексті яких за допомогою професійних вмінь та техніки фототерапії прагну   розкрити найщиріші емоції та почуття, – розповів Олексій Бадер.
А також порадив усім черкасцям, які бажають  взяти участь у проекті «Майбутнє Черкас», поспішати реєструватись. До речі, участь у проекті – абсолютно безкоштовна.

Зареєструватись на участь у проекті «Майбутнє Черкас» можна тут  http://bader.justclick.ru/cherkasy

ДЛЯ ДОВІДКИ:

    Олексій Бадер – власник фотостудії ArtBader, фотограф, психолог, організатор фотовиставок. Основна спеціалізація – фототерапія. Реалізував декілька фотопроектів. Виставки відбувалися в Луганську та Слов’янську. Також займається дитячим, сімейним портретом, знімає весілля. Більше восьми років митець удосконалював і розробляв власні  методики фототерапії.

Источник: http://www.rada.cherkassy.ua