DSCN005322 вересня 2014 р. на Театральній площі міста відбулася акція «Спілкуємося та діємо», яка була приурочена до Всесвітнього дня миру. Метою акції було залучення молоді до інформування про права людини та формування гендерної рівності, а також надихнути кожного дотримуватися прав та обов’язків, які має кожен із нас.

Під час акції усі присутні мали змогу взяти участь у інтерактивній грі «Дорога з прав людини». Для учасників була створена чиста «дорога», на якій кожен міг зоставити свій слід, а саме на одній частині прикріпити право з Конституції України, про яке учасник не знав, а в іншій частині прикріпити найактуальніше право для людини на сьогоднішній момент. Гра виявилася досить цікавою, учасники ще раз повторили права та обрали необхідні для розміщення на дорозі прав. Таким чином можна було наглядно побачити, що є актуальним для молоді на сьогоднішній день, та ті права, про які не чули та не знали.

Увагу усіх перехожих привернув флеш моб «Голуб миру», який виконали волонтери акції. Це було символічне зображення голуба, який був ніби живий та закликав усіх до миру та добра. З висоти можна було бачити, як голуб летить.

Під час проведення правової вікторини учасники продемонстрували свої знання та змагалися за призові місця. До фіналу пройшли 5 осіб, які дали найбільше правильних відповідей на запитання вікторини, а троє з них стали переможцями та отримали патріотичні сувеніри.

Також під час акції роздавали листівки правового змісту, роздавали усім бажаючим фігурки паперових голубів, які можна було прикріпити на одяг та патріотичні стрічечки. Всі ці символічні деталі на акції створювали патріотичний дух та надихали людей знати свої права та користуватися ними.

Крім того, учні музичного училища ім.. С. Гулака-Артемовського провели справжній концерт для присутніх, виконавши пісні про Україну.

Велика подяка висловлюється волонтерам Черкаського національного університету ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва за активну участь та ініціативність, а також представникам Черкаського музичного училища ім. С. Гулака-Артемовського за їх патріотичний дух та відданість українській пісні.

Акція мала досить велике значення для молоді, яка не дуже розбирається у правах та не вміє ними користуватися. Тут можна було отримати необхідну інформацію та практичні рекомендації. За відгуками присутніх зрозуміло те, що такі акції необхідні людям, тому в подальшому є сенс організовувати такі заходи та дарувати людям позитивні емоції.

Більше фото можна переглянути у ФОТОГАЛЕРЕЇ.

DSCN0058

DSCN1475

DSCN1503