Громадська організація із надання психологічної допомоги дітям, які потрапили у важкі життєві ситуації, «Лікарняні клоуни» відкриває своє представництво у Черкасах і запрошує усіх бажаючих доєднатися та вивчити основи сміхотерапії для того, щоб допомагати малечі у лікарнях сміхом і гарним настроєм. Адже часто такі дітки і їх мами потребують просто чиєїсь посмішки. Перші тренінги мають намір провести у кінці травня.

 - Зараз потрібна допомога аби залучити найбільшу кількість людей для того, щоб розпочати навчання у школі лікарняної клоунади. Запрошую всіх бажаючих приєднатися до благодійного гурту Лікарняних Клоунів – тих, хто допомагає діткам подолати психічний та фізичний біль від довгого перебування в лікарнях, – говорить координатор групи в Черкасах від громадської організації “Лікарняні Клоуни України” Вікторія Дорошенко.

 Вікторія каже, що до школи запрошують аніматорів, акторів, режисерів, психологів. Але приєднатися можуть люди будь-яких професій, які хотіли би допомагати хворим дітям.

 У програмі: робота з тілом, ритмом, виразністю, вправи на контакт з партнером, основи імпровізації. А також вправи по сміхотерапії, клоунотерапії.

 Навчання у школі “Лікарняних клоунів” – безкоштовне.

 Для довідок телефонуйте: (093)514-73-93

 Сайт організації: http://cloun-kiev.narod.ru/news.html

 Стрінка у Facebook: http://www.facebook.com/DoctorKloun

 Сторінка Вікторії Дорошенко: http://www.facebook.com/podiya11

 Джерело :  http://provce.ck.ua