З 7 по 9 вересня 2011 р. на базі БФ «Інсайт» був проведений тренінг для працівників ВІЛ-сервісних організацій під назвою «Соціальний супровід». На тренінгу пройшли навчання 25 соціальних працівників Черкаської та Чернігівської областей.

Тренінг – Соціальний супровід. Кейс-менеджмент

Тренінг – Соціальний супровід. Кейс-менеджмент

Тренінг був насичений інформацією та практичними блоками. У процесі знайомства виявилось, що практично 90% учасників мають досвід соціального супроводу. Учасникам була надана інформація про кейс-менеджмент та програми профілактики ВІЛ для уразливих груп населення. Були визначені глобальні цілі профілактичних програм, які учасники в процесі роботи сформулювали так: мобілізація спільнот, покращення якості життя, зменшення нових випадків інфікування ВІЛ. Великий блок роботи був присвячений опису кейсу, опису потреб, аналізу випадку та послугам і методам надання послуг. Також учасники в групах сформували кейси по конкретним потребам своїх клієнтів.

На тренінгу розглядалась тема переадресації – партнерські можливості НУО, які здійснюють кейс-менеджмент. Завершенням групової роботи стала універсальна таблиця кейс-менеджменту(сервісний план – інструмент – партнери).
За даними оціночних анкет тренінг пройшов на відмінно, учасники отримали досить багато цінної інформації та готові до роботи з новими вміннями.

Детальний фотозвіт