15-17 червня 2010 року БФ «Інсайт» провів триденний тренінг «Аутріч-робота серед ЖКС», у якому прийняло участь 23 особи.Ведучі тренінгу (Сидоренко О., м. Севастополь та Грібова О., м. Одеса) провели надзвичайно актуальну та плідну роботу. Учасники тренінгу отримали ґрунтовні знання, відпрацювали навички роботи з ЖКС та поділилися набутим досвідом.


Тренінг пройшов у дусі згуртованості та зацікавленості. Крім теоретичних блоків, на яких були представлені причини та наслідки секс-бізнесу, його соціально-психологічна характеристика, географічні особливості та відмінності, тренінг був пронизаний практичними вправами та завданнями. Учасники тренінгу у групах визначили потреби ЖКС та особливості профілактичної роботи з різними категоріями ЖКС. Шокуюча статистика стосовно поширення ВІЛ-інфекції та ІПСШ, змусила всіх учасників усвідомити важливість та значущість тієї роботи, яку вони виконують.

На тренінгу була можливість набути навики консультування ЖКС та встановлення контакту із клієнтами ЖКС. Рольові ігри та розминки робили тренінг змістовним та насиченим.

Всі учасники були активними, намагалися поділитися своїм досвідом, доповнювали один одного. Також тут у них була можливість пригадати Кодекс аутріч-працівника та техніку безпеки при такій роботі. Тренери наголосили на важливості ведення документації і пояснили її значення.

За даними проведеного анкетування, тренінг пройшов успішно, всі учасники залишилися задоволені умовами та якістю проведеного тренінгу.

Такий високий рівень проведення залежав від тренерів, які дійсно виявилися майстрами своєї справи і для них така робота є просто задоволенням.

Насичена програма тренінгу пройшла непомітно, що свідчить про професіоналізм не лише ведучих, а й самих учасників, які є ініціативними та готовими до роботи.