22-24 вересня був проведений триденний тренінг «Аутріч робота серед споживачів ін’єкційнних наркотиків» для соціальних працівників, аутріч працівників і волонтерів ВІЛ-сервісніх організацій.

Мета тренінгу:
здобуття та удосконалення навичок проведення аутріч роботи, підвищення рівня кваліфікації аутріч працівників.
Присутні – 21 особа. В процесі роботи тренери і учасники намагалися розробити алгоритм аутріч роботи, адаптований до умов даного регіону.
Участники отримали наступні навички: встановлення контакту з ПІН, до яких практично немає доступу; формування пакету послуг; розробили моделі і визначили види аутріч роботи; сформували аутріч команду; потренувалися у проведенні консультування; отримали навички надання першої допомоги при захворюваннях, які супровождуються вживанням наркотиків, а також навички збору і аналізу даних моніторингу і оцінки аутріч роботи.

Тренінг був насичений практичними модулями, які давали учасникам можливість тренуватися і краще засвоювати інформацію. Хоча багато аутріч працівників вже мають досвід роботи, все одно виділяли труднощі в роботі і намагалися поліпшити її якість.

За результатами зворотного зв’язку, тренінг пройшов на високому рівні, учасники отримали багато цікавої інформації, а головне знайшли відповіді на свої питання.