10 та 11 листопада на базі МІРЦ була проведена супервізія для психологів НГО та психологів УДДУ ПВП. З метою проведення якісної та успішної супервізії психологи були розділені на дві групи, так як специфіка роботи психологів НГО та УДДУ ПВП суттєво відрізняється і відповідно проблеми у них різні.
Супервізія – це співпраця двох або більше професіоналів, у ході якої консультант може проаналізувати та описать свою роботу в умовах конфіденційності.
Основна мета супервізії – допомогти консультанту якомога краще відповісти на потреби клієнта.

У ході проведеної супервізії психологи мали змогу проаналізувати свою роботу, поділитися досвідом, розповісти про наболілі проблеми, а головне – проговорити те, що нікому не говорили.
Насправді сам процес супервізій відіграє надзвичайно важливу роль у роботі психологів і вони в цьому переконалися.
Психологи розглянули види супервізії, «підводні камені» супервізії, форми організації супервізійної практики, методи роботи супервізійної групи та схему роботи Балінтовської групи.
Також психологи виписали проблеми, з якими вони стикаються у своїй роботі і визначили, які з проблем можна обговорити на супервізії і з якими вони будуть безпосередньо працювати у подальшій роботі.
Таких зустрічей планується провести шість протягом року, тому проговорені проблеми обов’язково приймуться до уваги.
Також психологи мали можливість проаналізувати себе і публічно проговорити свої досягнення у роботі і свою значимість, яку не завжди помічають інші.
Загалом супервізія мала трохи психотерапевтичний ефект, проте пройшла досить успішно, кожен вже для себе зробив висновки і готовий до наступних зустрічей.