13 березня 2013 р.  для студентів 3-СП курсу спеціальності «соціальна педагогіка» були проведені два інформаційні заняття за методикою «Рівний-рівному» – студенти розглянули методику «Рівний-рівному» та методику просвітницького тренінгу.

Метою даного модулю було ознайомлення учасників з засадами просвітницької роботи «рівний-рівному» та познайомити учасників з методикою просвітницького тренінгу.

На першому занятті студенти познайомилися з досвідом впровадження методу «рівний-рівному», обговорили сильні та слабкі сторони методу. Для закріплення інформації була проведена групова робота, під час якої учасники визначали, як можна застосувати методику «рівний-рівному».

Під час другої теми студенти визначили переваги та недоліки традиційного навчання, а також переваги та недоліки тренінгу.  Також студенти згадували ситуації, які асоціювалися з найкращим запам’ятовуванням і визначили, що навчання найкраще відбувається за допомогою використання різних інтерактивних методів.  Далі учасникам була надана інформація про методи, які найкраще використовувати при роботі з групою (навчання практикою, виступ у ролі виступаючого, наочний матеріал, відео-аудіо тощо).

По структурі тренінгу була надана інформація щодо різновидів тренінгу та окремо по кожному етапу тренінгу розглянули основні моменти, які слід враховувати при проведенні. Учасники були розподілені на 8 мінігруп (на кожен етап тренінгу) і отримали завдання підготувати просвітницький тренінг, щоб закріпити інформацію та відпрацювати навички проведення тренінгу.

Студенти активно брали участь у групових обговореннях, були ініціативні та готові до отримання нових знань. Планується після закінчення модулю по методиці «рівний-рівному» провести заняття та міні тренінги для студентів інших навчальних закладів з метою закріплення набутих умінь та навичок. Студенти самі розроблятимуть просвітницькі тренінги та будуть проводити їх для інших. Ще в навчальний модуль увійдуть теми по спілкуванню, мотиваційному консультуванню та відпрацювання навичок на практиці.