Це перший соціо-моб в Черкасах і відбувся він не випадково у підтримку Всесвітнього дня запобігання самогубствам (10 вересня), оскільки статистика, пов’язана з цим трагічним явищем, вражає як світова, так і українська

Причини серед молоді цього явища різні: люди можливо відчувають себе відчудженими, можливо самотніми, можливо… Саме тому соціо-моб відбувся по типу славнозвісного Free Hugs. Організатори запропонували дарити друг другу тепло, посмішки та обійми. З табличками «Обійми даром» до обіймів та посмішок долучилися о 9.50 студенти Черкаського державного технологічного університету, об 11.00 – Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. А також кожен бажаючий мав таку змогу з 13.00 на площі біля Будинку Торгівлі.
Всі учасники після обіймів отримали флаєр із повідомленням: «ТИ можеш робити оточуючих щасливішими!-Подаруй тепло та гарний настрій іншому-ОБІЙМИ, ПОСМІХНИСЬ І ПЕРЕДАЙ ДАЛІ». І як наслідок – цепна реакція… «Хто зна можливо саме Тобі дістанется цей флаєр завтра, після завтра чи на наступному тижні!»: говорить координатор акції – Сергій Слинько.

За словами Сергія – під час акції було розповсюджено 500 флаєрів і організатори мають надію, що ще хоча б 300 будуть передаватися з рук в руки. Більшість черкащан легко йшли на контакт, лише процентів 25 «відверталися» від дивних усміхнених постатей з табличками «Обійми даром» – продовжує Сергій Слинько. Приємно вразив також факт, коли зустрічаєш перехожого заклопотаного буденністю, а після обіймів ця ж сама людина сяє позитивом, на її обличчі радісна усмішка – це найкраща подяка за нашу акцію.

Організатори: Черкаський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.