Хочете стати більш щасливими? Далі ви знайдете деякі практичні  поради, які базуються на багаточисельних дослідженнях психолога із Каліфорнійського університету Соні Лімб орські. Задоволення життям ( або принаймні підняття настрою) гарантовано.

1. Підраховуйте приємні для вас речі. Один із способів це зробити  - вести журнал, у якому ви будете записувати те, чому ви вдячні – від повсякденних речей ( цвіт ваших піоній) до надзвичайних (перші кроки вашого малюка). Робіть нотатки раз на тиждень у недільний вечір. І чим більш різноманітніші записи – тим краще.

2. Творіть добро. Адже роблячи добрі вчинки, як випадкові так і  систематичні, ви будете почувати себе великодушним. Будучи добрим до інших, не важливо друзів чи незнайомців, ви відчуваєте єднання з іншими людьми, викликаєте в них позитивні емоції та змушуєте їх посміхатись. А похвала і добро, яке повертається до тебе, хіба це не причина бути щасливим?

3. Насолоджуйтесь  життям. Приділяйте більше уваги  скороминущим, короткочасним дивам. Спробуйте звернути увагу на те, наскільки солодка спіла полуничка або як зігріває сонячне проміннячко, коли ти виходиш із затінку. Деякі психологи радять уявно «сфотографувати» ці приємні моменти, щоб знову повернутись до них у менш радісні часи.

4. Подякуйте своїм наставникам. Якщо є хтось, перед ким ви у моральному боргу і кому ви вдячні за підтримку та пораду на життєвих шляхах, не вагайтесь і висловіть свою вдячність.

5. Вчіться прощати. Відпустіть гнів і образу, пишучи лист із прощенням до людини, яка образила або скривдила вас. Невміння прощати асоціюється із постійними роздумами про помсту, в той час як прощення підтримує позитивні відчуття  про минуле і заспокоює.

6. Приділяйте якомога більше часу та енергії друзям та сім’ї. Ваше місце проживання, зарплата, посада і навіть ваше здоров’я – це ніщо у порівнянні з міцними міжлюдськими стосунками.

7. Доглядайте за своїм тілом. Хороший сон, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, посмішка і щирий сміх – все це лише на користь вашому настрою. Кожного дня ці маленькі речі допомагають робити вашу щоденну рутину більш приємною.

8. Виробляйте свої власні методи боротьби зі стресом та труднощами. Уникнути скрутних часів важко. Не лише віра в Бога, а й такі буденні аксіоми як «Все проходить і це також » та «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими» допомагають скрутну хвилину.

Джерело:  http://h.ua