DSCN0489На базі ресурсного центру БФ «Інсайт» відбулася зустріч із студентами  Черкаського національного університету спеціальності «соціальна робота». Візит у ресурсний центр був чудовою нагодою поспілкуватися із спеціалістами фонду, побачити сам центр, ознайомитися із бібліотекою та літературою, яка може стати у пригоді при написанні курсових та дипломних робіт.

На початку зустрічі студенти отримали інформацію про фонд та основні напрямки роботи, детально розібрали аспекти Програми Зменшення Шкоди та її компоненти.

Далі робота продовжилася у групах та в інтерактивній формі. Учасники розібрали питання наркоманії, склали портрет наркозалежної людини. Також на плакатах зобразили «плюси» та «мінуси» здорового способу життя.

Студенти мали змогу поспілкуватися із психологом напрямку «замісна терапія», задали запитання, а також обговорили питання передозування наркотиками. Також обговорили, чи актуальною є робота аптечних інтервенцій.

На завершення студенти виконали вправу «Побажання другу», де прописали свої побажання тому, кому хотіли. Також всі отримали брошури та літературу, яка необхідна для навчання.

DSCN0501

 

DSCN0517

 

DSCN0514