Київський міжрегіональний ресурсний центр запрошує Вас взяти участь у Національному триденному тренінгу «Особливості впровадження проекту «Вуличні медсестри». Тренінг проводиться громадською організацією «СОЦІУМ-ХХІ» в рамках проекту «Київський інформаційно-ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Тренінг розрахований на соціальних працівників, медичних сестер які співпрацюють з проектами зменшення шкоди, догляду та підтримки та іншими організаціями, які працюють в сфері профілактики ВІЛ/СНІДу.

Тренінг буде проходити з 15 жовтня по 17 жовтня 2014 року у м. Києві. 

Тренери:

Марта  Васильєв – лікар дерматовенеролог, координатор медичних проектів Благодійного Фонду Салюс, Львів

Мар’яна Служинська – регіональний координатор Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні у Львівській області.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, Вам необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням http://bit.ly/1masHc1. Кінцевий термін подання заявки на участь – 30 вересня. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Про результати відбору на тренінг ми повідомимо потенційних учасників не пізніше 8 жовтня.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Романа Бойка за телефоном 067 798 91 04 або електронною поштою boykoroma@gmail.com.

Чекаємо на співпрацю з Вами,

ГО «СОЦІУМ-ХХІ»