З 12 по 13 листопада 2013 р. МІРЦ організував проведення тренінгу «Позитивна профілактика», учасниками якого стали соціальні працівники неурядових організацій та МЦСССДМ, а також медичний персонал ЛПУ. Метою тренінгу було покращення знань про ефективні підходи у протидії єпідемії ВІЛ/СНІД, формування розуміння про позитивну профілактику; напрацювання навичок щодо застосування підходів та стратегій позитивної профілактики при наданні послуг людям, які живуть з ВІЛ.

Два дні тренінгу були насичені інформацією та практичними вправами. Учасникам була представлена філософія позитивної профілактики (основні поняття), також працювали у групах над визначенням потреб різних категорій ВІЛ-позитивних людей, потім над послугами для таких людей і над тим, які при цьому можуть виникнути барєри.

Другий день розпочався із «КВН», вся отримана інформація була повторена в ігровій формі та систематизована. Учасники ознайомилися із стратегіями позитивної профілактики та розробляли дизайн стратегій з урахуванням потреб клієнтів та специфіки регіону.

Підводячи підсумок тренінгу, учасники відмітили покращення знань по позитивній профілактиці і готовність застосовувати отримані знання на практиці.

Всі учасники отримали роздаткові матеріали та сертифікати.

Фото з тренінгу можна переглянути у ФОТОГАЛЕРЕЇ.