З 24 по 26 липня 2012 р. Черкаський МІРЦ організував та провів тренінг  для соціальних працівників та аут річ працівників ВІЛ-сервісних організацій «Організація пере адресації клієнтів». Метою тренінгу було отримання учасниками навичок ефективного пере направлення клієнта профілактичних програм у інші профілактичні служби з метою забезпечення доступу до розширеного пакету послуг, а також знання по створенню та функціонуванню партнерської мережі організацій.

Участь у тренінгу прийняли учасники із 11 ВІЛ-сервісних організацій.

У ході тренінгу учасникам була надана інформація про пере адресацію , фактори пере адресації та її ефективність. За допомогою групової роботи учасники ознайомилися із описом кейсу для пере адресації, а також були розібрані бар’єри пере адресації. Важливим блоком для учасників стало обговорення «Карти сили»: визначення партнерів та  партнерської мережі. Тут учасники мали змогу також обговорити питання адвокації у створенні  партнерської мережі та зібрати інформацію про організації. Цікавою виявилася інформація про мотиваційне консультування при роботі з кейсами: учасники розібрали елементи мотиваційного інтерв’ю.

Присутні детально обговорили питання документації, необхідної для пере адресації, а також розробили алгоритм пере адресації.

Тренінг був насичений груповою роботою, рольовими іграми та інтерактивом.

Зворотній зв’язок показав, що тренінг пройшов на високому рівні, всі учасники на відмінно оцінили організацію та проведення тренінгу.

По закінченню тренінгу усі отримали сертифікати.