DSCN145718 вересня 2014 р. МІРЦ організував та провів одноденний тренінг на тему «Гепатити» для соціальних та медичних працівників ВІЛ-сервісних організацій.

Мета тренінгу – профілактика вірусних гепатитів серед цільових груп, а також відпрацювання навичок мотивації до тестування на вірусні гепатити серед цільових груп. Під час тренінгу учасники отримали важливу інформацію про важливість впровадження профілактики вірусних гепатитів в роботу ВІЛ-сервісних організацій, розглянули поширеність ВГ у світі та Україні як серед загального населення, так і серед цільових груп.

Учасники визначили, хто входить в групу ризику щодо інфікування вірусним гепатитом та як важливо працювати із такими категоріями населення.

Лікар – інфекціоніст розповіла учасникам  базову інформацію про ВГ – шляхи передачі, ризики, пов’язані з вірусним гепатитом, про заходи профілактики ВГ. Учасники розібрали міфи, пов’язані із темою гепатитів. Важливою темою учасники виділили інформацію про діагностику і лікування ВГ. На практиці учасники відпрацювали навички мотивації до тестування на ВГ представників ПІН, ЖСБ, ув’язнених. Тут учасники мали змогу попрактикуватися у консультуванні по темі та розібрали ситуативні задачі. Також розглянули алгоритм консультування клієнтів з питань ВГ.

Важливим для учасників було обговорення ролі соціального працівника у профілактиці та ранньому виявленні та лікуванні вірусних гепатитів.

Учасникам дуже сподобався тренінг, який був наповнений інтерактивною і груповою роботою. Учасники отримали сертифікати та інформаційну літературу.

DSCN1445

 

DSCN1448

 

DSCN1454

 

DSCN1459