4 грудня 2014 р. МІРЦ організував та провів тренінг по профілактиці насильства, метою якого було надання інформації про види насильства та попередження різних видів насильства серед уразливих груп.

Під час тренінгу учасники розглянули питання гендеру та визначили різницю android cell phone spy software між тендером та статтю. Мозковим штурмом визначили що таке насильство та які є види насильства, а також у групах визначили джерела та види насильства по відношенню до жінок і чоловіків. Вправа була досить цікавою та викликала жваву дискусію – хто все ж таки частіше страждає від насильства – чоловіки чи bt 6510 call blocker жінки?

Далі тема була розглянута у контексті насильства над жінками, зокрема жінками секс бізнесу. Учасники у групах визначили фактори уразливості ЖСБ у ситуаціях насильства.

При обговоренні теми консультування учасники spy wear got pgonrd мали змогу відпрацювати алгоритм консультування та пере направлення ЖСБ. Цікавою та важливою була тема пере направлення, учасники розробили «коло перенаправлення», на якому зазначили спеціалістів, до яких можна звернутися по питанню протидії насиллю та по роботі з жертвами насильства, а також прописали, в які організації можна звернутися жертвам насильства.

Тренінг відбувся на trip gps tracker високому рівні, всі учасники отримали сертифікати та роздатковий матеріал.

DSCN1869

DSCN1880

DSCN1924