relizb7_28_05_09 Акція була приурочена до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» , яку відзначають щорічно. Метою акції було привернення уваги учнів та їх батьків до blackberry tracker актуальних для gps tracker used breaking bad українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства.

В рамках акції були проведені інформаційно-профілактичні заходи у навчальних закладах, під час яких учасники розбирали питання насильства, запобігання насильству серед підлітків, профілактика насильства у сімї та ін.

20 листопада 2014 р. на базі Черкаської вечірньої школи було проведено інформаційно-просвітницьке заняття по темі «Профілактика насильства». Заняття розпочалося з обговорення питання конфліктів – що таке конфліктна поведінка, які причини та наслідки такої поведінки. Учні активно включилися в good gps tracker for car обговорення, так як в учнівському середовищі досить часто виникають непорозуміння та конфліктні ситуації. На прикладі життєвих ситуацій учасники розібрали хто є провокатором конфліктів, яка виникає реакція, як відбувається примирення тощо.

Далі перейшли до питання насилля – розглянули види та форми насилля, обговорили як запобігти насильству у школі, як не стати жертвою тощо.

Знову ж таки розібрали життєві ситуації та обговорили, якби можна було запобігти прояву насильства.

По завершенню заняття учні висловили свої враження та відчуття. Тема звичайно складна для обговорення, але ці питання слід обговорювати і не тримати в собі тяжкі переживання.

Також 20.11.14 р. на базі Черкаського колегіуму «Берегиня» була проведена зустріч із батьками та педагогами у формі батьківських зборів. Метою зустрічі було обговорення актуальності питання виховання та взаємодії батьків з дітьми, питання насильства у сімї та школі, а також як батьки та педагоги можуть попередити прояви насильства.

Спочатку учасникам були продемонстровані відеоролики із серії «Наша увага – найкраща профілактика», виготовлені AFEW. Ці http://fluxusfoundation.com/x3z-free-mobile-spy-software-uk/ ролики стали досить популярними і були представлені на зустрічі із громадськими організаціями та пресою. Батьки та педагоги після перегляду зробили висновки, що дійсно через нестачу уваги та тепла, діти часто потрапляють у досить неприємні ситуації, а також копіюють поведінку батьків (паління, пияцтво, насильство та ін.). Далі у формі дискусії батьки проговорили основні моменти виховання підлітків та чого прагнуть батьки – це виховати здорових, розумних, чесних та щасливих дітей. Складним і водночас цікавим було обговорення питання «Що означає бути гарними батьками». Далі у формі рекомендацій для батьків були визначені наступні – навчитися говорити з дітьми та вміти слухати їх; змінити претензії на асертивний стиль;як бути без оціночним та не навішувати ярлики.

Питання насильства у школі та у сімї активно обговорювалися, батьки разом з педагогами розробляли пропозиції та http://cleanscapes.net/7mqy-how-is-mobile-spy-installed/ рекомендації щодо запобіганню проявам насилля.

spy whatsapp pacar

Зустріч була надзвичайно актуальною та важливою для батьків. Кожен отримав для себе цінну інформацію, були розроблені актуальні рекомендації та практичні поради, як бути гарними батьками.

Дана акція показала, наскільки важливо якомога частіше піднімати такі важливі питання, про як всі воліють краще мовчати і не виносити на поверхню. Це стосується кожного із нас, треба лише подолати страх говорити про це та навчитися попереджувати ці негативні прояви.

Також до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» передбачено проведення тренінгу по профілактиці насильства, розробка та друк інформаційної брошури по насильству, а також профілактичні заняття для студентів.