11 квітня 2013 р. було проведено інформаційно-профілактичне заняття для студентів Черкаського вищого професійного училища ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф. Короленка. Тема заняття: залежність та її види. Профілактика виникнення залежності. Метою заняття було надання інформації про залежність та попередження виникнення залежності у молодіжному середовищі. Кількість учасників – 19 осіб.

Під час заняття студенти отримали інформацію про залежність, її види та розглянули схему протікання залежності. Також у групах учасники обговорювали шкідливі звички та визначали негативні наслідки від шкідливих звичок та яку вигоду вони приносять людям. Далі учасники переглянули відеофільм «Мрія», який потім обговорили: причини поведінки головних героїв, які види залежності там побачили та у групах визначили, які можна надати рекомендації героям фільму. Також учасники обговорили міфи та факти, що стосуються наркотиків та алкоголю.  Для закріплення інформації учасники розібрали ситуації, пов’язані із ризиковою поведінкою та склали список рекомендацій для вирішення проблемної ситуації.

На завершення  учасникам була запропонована гра «Уроки життя», яка дала змогу переглянути власні цінності та потреби у житті і визначити, що для цього необхідно зробити.