2 грудня 2014 р. на базі Черкаської http://pornecohotels.com/sms-gps-car-tracker-apk-pu3 міської центральної бібліотеки було проведено інформаційно-профілактичне заняття по темі «Профілактика ВІЛ/СНІДу». Метою заняття було інформування про шляхи передачі ВІЛ та попередження ризикованої поведінки серед учнів.

На початку заняття учні отримали інформацію про День боротьби зі СНІДом, історію та значення червоної стрічки, квілту, а також як громадськість долучається до проведення акції.

Далі учні переглянули відеоролик – міфи та факти, пов’язані з ВІЛ-інфекцією, шляхи передачі ВІЛ, АРВ-терапію, тестування на ВІЛ. Під час обговорення, виникли питання, які всі разом розібрали та вияснили.

Також для закріплення інформації учасники отримали твердження, які http://literacymidtn.org/ok-hack-cameras-with-android-device необхідно було віднести до фактів чи міфів. Кожен зачитав своє твердження та cell phone spy sim card прокоментував. Якщо на якесь твердження не було відповіді, то разом розбирали питання та виясняли куди правильно віднести його.

Після отриманої інформації, ще виникало багато запитань стосовно ВІЛ-позитивних дітей, про пологи ВІЛ-позитивної жінки тощо. Акушер із пологового будинку надала достовірну інформацію. Також обговорили життєві ситуації, більше пов’язані з міфами, та розібрали де міф, а де правда.

Підводячи підсумки, учні висловили свої враження – дуже цікава інформація, сподобалося відео, де все доступно подано, цікавим було обговорення ситуацій. Також учасники заповнили анкети та отримали інформаційні брошурки.

 

11 грудня 2014 р. на базі Черкаської загальноосвітньої школи №29 було free time tracker app android проведено інформаційно-профілактичне заняття по темі «Репродуктивне здоров’я». Метою заняття було інформування про засоби контрацепції та ЗПСШ та попередження ризикованої поведінки серед учнів.

Під час заняття учні отримали інформацію про репродуктивне здоров’я, що таке репродуктивна система та як вона працює у чоловіків та жінок. Далі учасники розглянули різні види контрацепції, їх переваги та недоліки, а також обговорили питання, як правильно користуватися засобами контрацепції.

Важливим було обговорення питання хвороб, які передаються статевим шляхом, симптоматику цих хвороб та лікування.

Після отриманої інформації, ще виникало багато запитань стосовно ВІЛ-інфекції, користування презервативами, аборт тощо. Акушер із пологового будинку надала достовірну інформацію. Також обговорили життєві ситуації, більше пов’язані з міфами, та розібрали де міф, а де правда.

Підводячи підсумки, учні висловили свої враження. Також учасники заповнили анкети та отримали інформаційні брошурки.

DSCN1997 (1)

 

DSCN5517

 

DSCN5515