Інтерактивні заняття, заняття з англійської мови, допомога у підготовці домашніх завдань, ігри, конкурси, вікторини, виготовлення різноманітних виробів своїми руками, заняття фізкультурою, прогулянки на свіжому повітрі, проведення сімейних свят, відвідування театру – це те, чим ми займаємось у соціальному центрі «Дружба».

Ці зустрічі завжди супроводжуються хорошим настроєм, позитивними емоціями та радістю , адже ми враховуємо інтереси дітей та  робимо те, що в першу чергу цікаво їм.

До кожного свята ми готуємо не лише вироби, малюнки, а й вивчаємо звичаї та обряди певного свята, як їх святкували раніше та сучасну культуру. Діти пізнають багато цікавої інформації , якою зможуть поділитися у школі або вдома. До Пасхи дітки робили аплікації, розмальовували малюнки, а також вивчали пасхальні звичаї  та обряди.

Діти дуже полюбляють грати в різноманітні ігри, від інтелектуальних до рухливих – «Ерудит» , «Поле чудес», «Слова», «Крокодил», «Твістер» та багато інших.  Також люблять відгадувати  та загадувати загадки.

Також дітям дуже сподобалося створювали колажі про свою мрію. Тут ми фантазували та розповідали один одному, чого хочемо досягти та як це можна зробити.

В цьому місяці у нас заплановано провести свято «День здоров’я», під час якого ми будемо говорити про гігієну, харчування, правила здорового сну та те, як бути здоровим. Крім того, будуть проведені естафети та конкурси серед дітей.

Також запланований похід у драматичний театр.

Похід у театр

Похід у театр

DSCN0221

рухливі ігри

рухливі ігри

PIC_2199

інтерактивне заняття

інтерактивне заняття

PIC_2220PIC_2255PIC_2256PIC_2268PIC_2288