20 березня 2013 р. в Черкаському національному університеті для студентів 3-СП курсу було проведено чергове заняття по темі спілкування та публічного виступу. Ця тема є продовженням модулю за методикою «Рівний-рівному». Заняття було присвячено більше практичній роботі та вправам для набуття навичок ефективного спілкування та взаємодії.

Студенти мозковим штурмом визначили, що для них є спілкування та склали список найважливіших для спілкування якостей (комунікабельність, адекватність, вміння слухати, толерантність). Далі учасники отримали інформацію про три сторони спілкування та про важливість уміння почути необхідну інформацію.

Важливим блоком була групова робота, коли учасники демонстрували уміння надати інформацію, а їх партнери переказати цю ж інформацію у формі «Я-висловлювань».

Наступним кроком було обговорення публічного виступу (на що звернути особливу увагу, як побудувати виступ, як побороти хвилювання). Для закріплення інформації студентам були запропоновані теми, на які вони склали невеликі виступи та представили їх групі.

На завершення учасники виконали вправу, пов’язану із розвитком уяви та вмінням презентувати свої виступи – з непов’язаних між собою слів, необхідно скласти логічне повідомлення, щоб використати всі слова у тексті.  Студенти склали цікаві розповіді профілактичного спрямування та представили їх групі.

Під час зворотного зв’язку студенти поділилися тим, що такі заняття дали їм змогу навчитися взаємодіяти, допомагати та підтримувати один одного.

Також учасники продемонстрували свої навички на практиці, провівши тренінгове заняття по темі здоров’я. Заняття виявилося досить цікавим, всі блоки тренінгу були розподілені між студентами, були дотримані усі вимоги щодо тренінгу. Всі учасники активно брали участь у занятті, яке було наповнено іграми, практичними вправами та інтерактивними завданнями. Самим студентам сподобалося проводити таку роботу, тому в планах є проведення тренінгових занять для студентів інших навчальних закладів.