11 вересня о 9:30 в приміщенні черкаської пожежно-рятувальної виставки розпочнеться тренінг для представників громадських організацій та активних волонтерів на тему «Ази порятунку життя: профілактика надзвичайних подій та базові дії у надзвичайних ситуаціях». Волонтери зможуть не лише дізнатися про шляхи ефективної співпраці із обласною рятувальною службою, а й навчитися надавати медичну та психологічну допомогу в екстремальних ситуаціях. Учасники тренінгу рятуватимуться самі та рятуватимуть інших в умовах максимально наближених до реальних: газодимовій камері, натовпі, оточенні людей, що перебувають в умовно стресовому та шоковому стані. Волонтери навчаться проводити комплекс реанімаційних заходів для потерпілих від пожежі, накладати пов’язки, джгут та шину, виводити потерпілого зі стану істерики та ступору.
Тренінг будуть проводити: досвідчений тренер черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк, речник начальника Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Костянтин Проценко та фахівець прес-служби У ДСНС Ірина Коваль, а також фахівець із надання психологічної допомоги у надзвичайних обставинах Леся Коротяєва.
Триватиме захід з 9:30 до 12:30.
Збір представників громадських організацій на 9:20 за адресою Сумгаїтська 4, фасад аварійно-рятувального загону спецпризначення (зупинка автозавод «Богдан»). Довідкова інформація за телефоном: 093 96 83 784; 097 388 72 13 Ірина Коваль.
Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму:http://bit.ly/11–09