БФ «Інсайт»  прийняв  участь у Школі розвитку молодіжних ініціати,яка вперше проходить на теренах Полтавської та Черкаської області.Організаторами заходу виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки Національного фонду підтримки демократії NED (США). Під час навчання учасники візьмуть участь у семінарах, які  пов’язані між собою, та будуть проходити проміжком у три тижні. Залишився останній семінар, який пройде у березні та визначить того, хто отримає фінансування на реалізацію свого проекту, оскільки після другого тренінгу для учасників оголосили внутрішній конкурс на найкращу ініціативу на рівні свого регіону.

Школа передбачає навчання молодих вчителів, психологів, соціальних педагогів, які працюють у навчальних закладах Полтавської та Черкаської областей.  Методом анкетування було відібрано 21 особу. Для нашого фонду досвід спілкування з педагогами та тренерами  відіграє важливу роль, оскільки проведення інформаційних занять, тренінгів у навчальних закладах  є одним із напрямків діяльності фонду. Під час семінарів учасники отримали багато цінної інформації: «Ораторське мистецтво» та теми, які необхідні для розвитку молодіжних ініціатив «Написання проектів», «Пошук спонсорів та донорів», «Правильність оформлення заявки на отримання гранту». Досить цікавими були інтерактивні ігри, руханки, які стимулювали до роботи та активізували учасників. Також були проведені екскурсії у два навчальні заклади, де учасники змогли побачити якісь нововведення та отримати досвід, який можна застосувати у своїх школах.

Учасники Школи також під час семінарів отримували домашнє завдання, яке давало змогу на практиці засвоїти той матеріал, який необхідний для написання проектів.

На сьоднішній день  всі учасники мають написати грантову заявку на Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій від свого закладу. Конкурс є закритим та виключно для учасників школи. В результаті, буде надано два гранти сумою по 350 доларів. Це дасть змогу вирішити нагальну проблему свого регіону та втілити у життя нереалізовані плани.

Хочеться побажати учасникам успіху у написанні проекту, адже кожен з них заслуговує на перемогу. Школа розвитку молодіжних ініціатив дала змогу познайомитися з цікавими та неординарними людьми, які випромінюють добро, тепло та щирість.