Учасники цьогорічного благодійного балу – люди різного віку, статку та професій. Тут немає владців найвищого рангу та небагато бізнесменів. Проте є депутати, митці й лікарі.

Микола Свириденко, учасник аукціону: «Людей, присутніх на аукціонах, не обирають. Я вважаю, хто має бажання, повинен виходити на такі зустрічі».

Дмитро Задериголова, учасник аукціону: «Люди, яким небайдужі дитячі серця, душі та їхнє здоров’я».

До уваги благодійників – 16 лотів. Це професійні роботи, виготовлені майстрами спеціально для балу. У цьому особливість цьогорічного аукціону.

Ольга Степаньян, фотограф: «Мне кажется, это всех должно волновать. К этому должны быть причастны многие. Нельзя оставаться равнодушными».

Небайдужі дорослі не шкодують грошей на потреби дітей. Стартова ціна більшості картин – 200 грн. Крок аукціону – 50.

Картину Тетяни Черевань купують аж за 5,5 тис.

Тетяна Черевань, художниця: «На ній зображена жінка, яка символізує Всесвіт. Вона тримає в руках планету. Все світиться, воно несе добро. Робота дуже тепла, в жовтих кольорах».

За вечір наторгували 20 тис. грн. Організатори кажуть: результатом задоволені. Попри те, що гостей зібралось небагато, вони були щедрими. На виручені кошти запланували чотири благодійні проекти.

Анна Харченко, організатор: «Два з них – у Черкасах. Це і лікарняні клоуни, які працюють із дітками в онкології і яким постійно потрібні витратні матеріали, аби якісно проводити свою роботу. Другий етап – це допомога дітям, батьки яких залежні».

Допомагали в організації балу всі небайдужі містяни. Ольга – одна з них. Жінка каже: на такі заходи приходять не всі. Є бізнесмени, що не займаються благочинністю публічно. З такими Ольга знайома особисто.

Ольга Яловенко, учасниця аукціону: «Ті, хто приходить власним шляхом до цього, як правило, не афішують цього дуже».

Попри допомогу меценатів зі статками, зазвичай великі справи вершать прості люди, кажуть організатори. Бо вони, як ніхто інший, розуміють, що таке хвороба, відчай або безгрошів’я.

Джерело:  http://vikka.ck.ua