Акція була проведена 24 вересня 2014 р. серед студентів 1 курсів спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» та проходила у вигляді тренінгу. Акція була інформаційно-профілактичного характеру та мала за мету надати достовірну інформацію про репродуктивне здоров’я, засоби контрацепції, хвороби, які передаються статевим шляхом. На тренінг були запрошені фахівці із соціальної роботи, а також лікар-акушер, яка досить цікаво та у доступній формі познайомила студентів із необхідною інформацією.

Очікування учасників тренінгу були такими – які є види контрацепції, початок статевого життя, стосунки хлопця та дівчини, венеричні захворювання та ін.

На початку тренінгу учасники ознайомилися із поняттями контрацепція та репродуктивне здоров’я, також розглянули що таке жіноча та чоловіча репродуктивна система, поговорили про дотримання особистої гігієни.

Дуже важливою для студентів виявилася інформація про засоби контрацепції, лікар детально розповіла про бар’єрні, хімічні, біологічні, гормональні та хірургічні види контрацепції та наочно продемонструвала деякі з цих засобів та як вони діють. Ця інформація досить важлива для хлопців та дівчат, які прагнуть планувати та мати здорових дітей. Інформація була подана у досить доступній формі та з наочним матеріалом.

У групах студенти працювали над фотокарточками із твердженнями по темі репродуктивного здоров’я та контрацепції. Завдяки роботі з картками учасники визначили міфи та факти і підвели підсумки проведеної роботи.

Другий блок тренінгу був присвячений темі інфекцій, які передаються статевим шляхом. Студентам була надана інформація про інфекції – хламідіоз, гонорея, герпес, сифіліс, трихомоніаз та основні симпоми таких інфекцій. Як виявилось, учасники не знали такої інформації, тому надана інформація була актуальною та важливою для молодого покоління.

Також у групах студенти обговорили питання «Як я буду берегти своє репродуктивне здоров’я», та «Які методи контрацепції запам’яталися найбільше». Виявилось, що інформацію учасники засвоїли на відмінно, змогли назвати всі засоби контрацепції та до якого виду вони відносяться, а також змогли детально розповісти як зберегти репродуктивне здоров’я.

Тренінг був дуже цікавим та змістовним. Зворотній зв’язок показав високий рівень поінформованості учасників. Всі отримали інформаційний матеріал по темі.

DSCN1536

DSCN1537

DSCN1551

DSCN1554

 

DSCN1560