17 лютого 2013 року по всій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби, які привертатимуть увагу людей до гарних справ, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла.

18 лютого об 11.30 год. на площі перед Палацом дитячої та юнацької творчості розпочнеться урочисте відкриття акції «Епідемія доброти». Далі «Посланці доброти» роздаватимуть на вулицях картки з «добрим прогнозом», закликатимуть людей бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати говорити потрібні слова близьким та звичайним перехожим. Також усі бажаючі зможуть залучити жителів свого будинку до акції, розклеївши оголошення та прикрасивши будинки; перехожі отримають кульки щастя, стрічки доброти та незабутні відчуття.

До «Епідемії доброти» може долучитись кожен і зробити у своєму місті яскраве свято. У Черкасах «Епідемія доброти» відбуватиметься на вулицях міста, у навчальних закладах, дитячих садочках та реабілітаційному центрі для дітей з особливими потребами. Цього року особливу увагу буде приділено саме діткам, їм даруватиме радість та позитивні емоції інтерактивний театр «Яблуко», також будуть зібрані подарунки для цих діточок.

 Цей день є поштовхом та позитивним прикладом для інших. Акція  триває один день, проте наслідком є  усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті черкащани.

Кожен може стати частинкою цього незабутнього свята! Долучайтесь, зв’язуйтесь з організаторами, пропонуйте свої ідеї і ми допоможемо їх втілити!