17 лютого 2012 року по всій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу людей до гарних справ, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла.
До «Епідемії доброти» може долучитись кожен і зробити у своєму місті яскраве свято. У кожному населеному пункті, яке приєднається до заходу буде своя величезна «Скринька доброти», волонтери роздаватимуть на вулицях картки «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам», закликатимуть людей бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати казати потрібні слова близьким та й звичайним перехожим. Кожне місто саме визначатиме, як проходитиме акція у них.
У Черкасах «Епідемія доброти» відбуватиметься на вулицях міста, у навчальних закладах, у дитячих садочках. На даний момент збирається оргкомітет та ведеться робота по підготовці та пошуку партнерів.
Минулого року Черкаси відзначали цей день під назвою «Епідемія Доброти». Понад 200 активних черкащан взяло участь у заході. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті черкащани.
Кожен може стати частинкою цього незабутнього свята! Долучайтесь, зв’язуйтесь з організаторами, пропонуйте свої ідеї і ми допоможемо їх втілити!
Сподіваємося на співпрацю та підтримку.