17 лютого 2012 року по всій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу людей до гарних справ, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла.

17 лютого о 12.00 год. на площі біля Драматичного театру ім. Т. Шевченка розпочнеться урочисте відкриття «доброї» акції. Далі «Посланці доброти» роздаватимуть на вулицях картки «робіть гарні справи», «посміхнись» та «щастя вам», закликатимуть людей  бути відкритими та чуйними один до одного, робити добрі справи, не забувати казати потрібні слова близьким та й звичайним перехожим. Також усі бажаючі зможуть записати свої добрі вчинки у Реєстр добрих справ; залучити жителів свого будинку до акції, розклеївши оголошення та прикрасивши будинки; перехожі отримають кульки щастя ти незабутні відчуття.

До «Епідемії доброти» може долучитись кожен і зробити у своєму місті яскраве свято. У Черкасах «Епідемія доброти» відбуватиметься на вулицях міста, у навчальних закладах, та навіть у дитячих садочках.

Минулого року 200 активних черкащан взяло участь у заході. Цей день став поштовхом та прикладом для інших. Захід тривав один день, проте наслідком стало усвідомлення, наскільки щирі, добрі та відкритті черкащани.

Кожен може стати частинкою цього незабутнього свята! Долучайтесь, зв’язуйтесь з організаторами, пропонуйте свої ідеї і ми допоможемо їх втілити!

Сподіваємося на співпрацю та підтримку.