З 1 по 3 серпня 2012 р. в с. Петрушки неподалік Корсунь-Шевченківського проходитиме волонтерський табір “Дружня молодь”.

 Ти вже «запарився» у жаркому місті? 

 Відчуваєш як лінь-матінка перемагає тебе?

 Навіть блукання соціальними мережами не приносить задоволення?

 Тобі час задуматися над тим, що літо мине, і спогадів не залишиться. А найкращі спогади залишаються після цікавого та корисного відпочинку у веселій компанії та мальовничому місці…

 Що ми пропонуємо? 

 Запрошуємо приєднатися до нашого волонтерського табору. Міжнародний волонтерський табір «Дружня молодь» проходитиме із 1 по 3 серпня 2012 року у с. Петрушки неподалік Корсунь-Шевченківського.

 Метою табору є об’єднати зусилля молоді з України та Польщі для благоустрою ресурсно-інтеграційного центру для людей із особливими потребами.

 Що можна робити у таборі? 

 Під час табору планується: проведення робіт із фарбування приміщення Центру, проведення майстер-класів із декоративно-прикладного мистецтва, спортивні ігри, відпочинок на природі та знайомство із культурними особливостями України та Польщі.

 Чому варто долучитися до табору? 

Це унікальна можливість вживу поспілкуватися із представниками іншої культури.

Це шанс весело та з користю провести вільний час в мальовничому місці та з у цікавій компанії.

Це можливість отримати новий досвід та знання.

Це може стати початком чи продовженням твого волонтерського досвіду, який у майбутньому знадобиться при пошуці роботи.

 Як потрапити до табору? 

 Заповніть та надішліть до 27 липня 2012 року он-лайн анкету, яку також знайдете за цим посиланням (https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHNLZlg3YmQ2REhKN2N5eF8xZUlaNmc6MQ#gid=0).

 Проїзд до місця проведення табору, харчування та проживання забезпечують організатори.

 Табір проводиться у рамках проекту «Дружнє суспільство до людей з особливими потребами», який реалізовується БФ «Мости дружби» (м. Корсунь-Шевченківський) та Черкаською ГО «Вільний простір» за фінансової підтримки Посольства Республіки Німеччини.

Контакти

Світлана Собова

Черкаська міська організація “Вільний простір”

http://vk.com/id82220500