Традиційно 14 лютого у День святого Валентина на закоханих чекає розважальна програма. Організатори фестивалю BigLoveFest піклуються про активний відпочинок містян, тому о 19.00 чекають у Долині троянд усіх закоханих і тих, хто лише шукає другу половинку.

Про це йдеться на сайті КП “Дирекція парків”.

Неординарні конкурси та заплутані квести залишать на згадку не лише теплі та позитивні емоції, а й приємні сюрпризи. Серед головних подарунків – 3 сертифікати на романтичну вечерю на 2-х у ресторані «Боттічеллі».

О 20.00 Долину троянд охопить східна атмосфера – відбудеться запуск паперових сердець (китайських ліхтариків). Частина коштів, виручена від їх продажу, піде на генетичне обстеження 14-річної черкащанки Насті Новакової. Українським лікарям діагноз поставити так і не вдалося. Кожен найменший рух коштує дівчині величезних зусиль і болю. В Україні необхідне генетичне обстеження не роблять. Допомогти можуть німецькі спеціалісти, однак така процедура коштує задорого для сім’ї Новакових. Тому організатори фестивалю вирішили підтримати дівчинку, до чого закликають і небайдужих черщан.

Фестиваль відбудеться за підтримки депутата Черкаської міської ради Олександра Радуцького. Інформаційним партнером став інтернет-ресурс «0472».

Організатори фестивалю агенція свят «Вам і не снилось» і КП «Дирекція парків» чекають черкащан 14 лютого у Долині троянд о 19.00 і обіцяють розпалити романтику серед закоханих та розтопити лід в одиноких серцях.

Джерело: http://provce.ck.uа