Вже розпочався другий місяць роботи соціального центру для дітей. Час пролетів зовсім швидко, оскільки робота з дітьми досить різноманітна, цікава та динамічна. Що ми зробили за цей час?

По-перше, набрали та сформували групу дітей практично одного віку, які гарно взаємодіють та розуміють один одного.

По-друге, провели свято для дітей та їх батьків до Дня доброти, під час якого говорили про добро, вчилися робити гарні справи просто так та розповсюджувати гарні справи серед інших. Для дітей виступив інтерактивний театр-студія «Яблуко» із постановкою про добро. Також дітки ділилися своїми гарними справами та навчали один одного, як можна ще зробити добрі справи. В кінці свята діти отримали подарунки.

По-третє, з дітьми регулярно проводяться заняття із англійської мови, де вони теж в інтерактивній формі та граючись вивчають мову, вірші, пісні та ін.

По-четверте, рухливі ігри та заняття фізкультурою завжди проходять весело та продуктивно. Кожен із дітей називає свою вправу і всі повторюють за ним, потім міняються. Це одне із улюблених видів роботи для діток, оскільки всидіти на одному місці їм важко.

По-п’яте, виготовлення виробів ручної роботи вже у нас відбувається майже щоразу, бо робити своїми руками, а потім дарувати близьким людям надзвичайно приємно. Дітки роблять магніти, брелоки, листівки. На 8 березня підготували мамам чудові подарунки своїми руками.

По-шосте, ще ми спілкуємось про цінності – любов, дружбу, добро, стосунки. Діти відкриті, мають свої думки та люблять вчитися чомусь новому.

По-сьоме – з батьками теж проводимо консультаційну роботу, намагаємось порадити, допомогти. Заплановані заняття з батьками, але через зайнятість  або неможливість приїхати, часто немає змоги провести повноцінне заняття, тому проводимо бесіди та консультації по ситуації.

По-восьме, на даний момент проводимо репетиції до свята 8 березня, діти готують вірші, пісні, постановки. Подарунки вже готові.

Також в цьому місяці запланований похід у театр. І звісно, продовжуємо працювати в тому ж дусі.

Завжди раді нові учасникам. Наші двері завжди відкриті для вас.

фізичні вправи

фізичні вправи

свято до Дня доброти

свято до Дня доброти

виготовлення ручних поробок

виготовлення ручних поробок

Ігри та інтерактивні завдання

Ігри та інтерактивні завдання

наші вироби

наші вироби