2 вересня 2014 р. для працівників ВІЛ-сервісних організацій та представників ЦСССДМ був проведений одноденний тренінг «Феномен співзалежності», метою якого було визначення феномену спів залежності і його вплив на життя, а також отримання практичних навичок зміни спів залежних моделей поведінки. Однією з умов роботи із спів залежними є визначення спів залежних моделей поведінки у самих учасників тренінгу та отримання навичок зміни такої поведінки. З учасниками було проведено тестування на визначення рівня спів залежності і саме на результатах цього тестування будувалася подальша робота з групою. Крім того учасники розглянули тему феномену спів залежності, визначили та обговорили власний рівень спів залежності. На практиці учасники визначали особисті кордони та їх захист та набували навички зміни спів залежної поведінки.

Важливим моментом під кінець тренінгу учасники визначили те, що отримали досить важливу інформацію та навички розпізнавати та виправляти деструктивні моделі поведінки, викликані спів залежністю.

Зворотній зв’язок показав, що тренінг пройшов на високому рівні та був добре організований. Учасники отримали інформаційні та роз даткові матеріали, всі отримали сертифікати про проходження навчання.

 

4 вересня 2014 р. для працівників ВІЛ-сервісних організацій та представників ЦСССДМ був проведений одноденний тренінг «Профілактика синдрому згорання».  Тренінг був дуже актуальним для усіх учасників та дав можливість кожному попрацювати над собою та знайти шляхи подолання критичних моментів не лише у роботі, а й у особистому житті. Учасники відпрацювали питання що заважає отримувати задоволення від роботи та провели тестову методику на визначення рівня розвитку синдрому професійного вигорання.  Учасникам була надана інформація про поняття професійного вигорання, про його фази та причини виникнення. Під час цього учасники обмінювалися своїм досвідом та обговорювали нагальні питання.  Взагалі тренінг був наповнений інтерактивом та практичними іграми, завдяки яким учасники змогли розібратися із своїми емоціями, відчуттями та прагненнями. Досить важливою для учасників виявилася вправа «Колесо життя», пропрацювавши над  якою, всі змогли побачити, чого їм не вистачає у різних сферах життя та що треба зробити для того, щоб збалансувати усі сфери. Далі відпрацювали ресурси подолання вигорання та стратегію управління власним життям. Тренінг був досить насичений, учасники під кінець тренінгу багато що зрозуміли та навчилися. Всі отримали роз даткові матеріали, щоб у подальшому можна було працювати над собою.

Фото з тренінгів у ФОТОГАЛЕРЕЇ

DSCN1226